Ett Thomas Russell & Son, Liverpool, vitmetall, diam 6. Ett A W W Co, Waltham Mass, boett i silver, stämplar Birmingham, diam 5,5. Ett märkt J G Graves, Sheffield, boett i silver, diam 5,5. Vitemaljerade urtavlor.
Slitage, smärre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.