Allmoge
222541

FIGURIN, trä, Edvin Frohm, Järvsö, sign. 1900-talets mitt.

Släde med timmer. Skuret trä, bemålat. Detaljer i metall, läder och textil. L 86.

Mindre slitage.

Utropspris
5 000 SEK