MYNT, 9 st, koppar, Sverige samt Ryssland 1700-tal.

6 st 2öre silvermynt, 2 1öre silvermynt samt rysk rubel. Diam 3-4.

Ställvis hårt slitage. Repor.

Utropspris
800 SEK