5 flata tallrikar, 5 djupa tallrikar, 6 mindre djupa tallrikar, 6 kaffekoppar med fat, sockerskål, gräddkanna, kaffekanna, kakfat, tekanna, terrin med lock.
Medföljer även en buljongkopp med 2 fat samt 2 mindre udda fat respektive lockurna på kvadratisk fot.
Slitage, några delar med nagg, lockurnan med lagning.