PARTI BIJOUTERIER, 11 st, 1900-tal.

Vitmetall samt glas och syntetiska stenar. Diadem, l 12.
Halsband, l 36.
Brosch, silver och markasiter. L 4.5.
Broscher, 7 st, vitmetall, tenn samt syntetiska stenar. L 3-6.
Bältspänne, l 6.5.
Ring, diam 18.5.

Bucklor samt slitage. Mindre delar saknas.

Utropspris
800 SEK