BOKVERK, 8 vol, "Histoire de France", Paris 1805.

Vol 1, 7-13. Halvfranska skinnband med Gustaf Trolle Bondes initialer. Exlibris: Säfstaholms Bibliothek.

Slitage, ej komplett bokverk.

Proveniens

Den Blinde Excellensen Greve Gustaf Trolle Bonde på Säfstaholm..

Utropspris
1 000 SEK