Konturerat bräm med silverkant. Bestående av 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 större assietter, 12 mindre assietter, 1 kanna, 1 såsskål, 8 uppläggningsfat i olika storlekar.
Bruksslitage. Enstaka nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.