1 st märkt "Äkta Dalahemslöjd"
2 st märkta "Äkta Dalahemslöjd GA Olsson, Nunäs, Mora Sweden"
5 st, märkta "Äkta Dalahemslöjd Nils Olsson, Nunäs, Sweden"
H 15 - 26.
Slitage, repor samt färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.