VAS, keramik, Kina, 1900-tal.

VAS, keramik, Kina, 1900-tal.

Blå glasyr. Reliefdekor av drake. H 37.

Slitage. Smärre nagg. Tillverkningssprickor.

Utropspris
800 SEK