Belle Burnell

(USA)
Belle Burnell
(USA)

Belle Burnell, Utan titel

Signerad Belle. Blandteknik på pannå bakom plexiglas 38 x 56 cm.

Proveniens

Studio fyra årstider, Stockholm.

Utropspris
3 000 SEK
Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13