Satsbord, 3 delar, Swedish Modern, 1940/50-tal.

Alm och almfanér. Bredd 47,5-59,5, djup 34-40, höjd 53-56 cm.

Något slitage och resningar i fanérat. Någon retusch.

Utropspris
3 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13