Aftonväska, silver, med färgade stenar, Moskva 1908-1926.

Klädd invändigt.
Väskans mått 13 x 5 cm.
Vikt 173,3 g.

Åldersrelaterat slitage. Smärre bucklor. Repor.

Utropspris
250 EUR