Signerad Kai Noramies. Daterad-70. Brons. Höjd 31,5 cm. Längd 11,5 cm. Bredd 16 cm.
Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
340
3 900
356
Utropspris
400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (10 bud)
30 apr 16:44
340 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
30 apr 9:46
320 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
29 apr 21:46
300 EUR
29 apr 21:46
280 EUR
29 apr 21:36
260 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
26 apr 21:05
240 EUR
26 apr 16:46
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
25 apr 15:33
200 EUR
23 apr 19:59
170 EUR
23 apr 14:28
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1