Hänge silver med trappslipad citrin 1960/70-tal

Citrin mäter 34x32x18,5 mm, infattningens höjd ca 22 mm, vikt ca 46,6 gram

Citrin med kantnagg i undre rondisthörn.

Klubbat pris
1 800
157
164
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
20 apr 9:13
1 800 SEK
20 apr 9:12
1 200 SEK
19 apr 13:10
500 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95