Örhängen, 18K guld, diamanter totalt ca. 0.30 ct. Utlänska stämplar.

Höjd ca 19 mm.
Total vikt 13,4 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
680
7 800
712
Utropspris
900 EUR
Budhistorik (10 bud)
27 apr 20:16
680 EUR
27 apr 20:06
660 EUR
27 apr 19:56
640 EUR
27 apr 19:56
625 EUR
27 apr 19:41
620 EUR
24 apr 7:25
600 EUR
23 apr 19:43
550 EUR
21 apr 9:50
500 EUR
20 apr 23:24
400 EUR
20 apr 11:07
200 EUR
Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227