Brosch, segelbåt, 18 K guld, Juvelfabriken Ab, Stockholm 1945.

Mått 71 x 50 mm.
Total vikt 8,5 g.

Åldersrelaterat slitage. Gravyr. Smärre bucklor.

Utropspris
400 EUR