Ring 18K guld med två runda briljantslipade diamanter samt en färgbehandlad blå diamant
vikter de två vita diamanterna 0.26 ct och 0.02 ct enligt gravyr, den blå diamanten 0.365 ct enligt gravyr, storlek ca 18, vikt 5 g. Med svenska stämplar.
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.