Atelier Ajour collier 18K vitguld med safir och briljantslipade diamanter.
Stämplad AEN, Stockholm 2013. Diamanter totalt ca 0,07 ct. Safir diameter ca 6 mm. Mått hänge ca 6 x 25 mm. Kedja längd ca 40 cm. Totalvikt 6 g. Etui från Atelier Ajour medföljer.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.