Örhängen med briljantslipade diamanter medföljande HRD report
Diamanter 0,31 ct och 0,30 ct G/si2 enligt HRD report nr 190000108351 och 190000151240. Krans med briljantslipade diamanter. Diamanter totalt ca 1,04 ct. 18K vitguld. Vikt 3 gram
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.