Ring med briljantslipad diamant 2,01 ct, medföljande HRD report
Diamant 2,01 ct, G/vs1 enligt HRD report nr 200000085935. Inskription. Krans med briljantslipade diamanter totalt ca 0,94 ct. 18K vitguld, MEG, Guldsmeden Manuel AB, Stockholm 2020. Storlek 15/47. Vikt 7 gram. Medföljande etui
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.