Pomellato ring "Pin Up" 18K guld med rökkvarts och runda briljantslipade diamanter
Rökkvartsen mäter 22,5x18,7x10 mm, diamanter ca 0,66 ct, infattningens bredd 3 cm, höjd 1,4 cm, ringstorlek 16,75/52,5, signerad Pomellato, vikt ca 30,72 gram
Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.