Silver och förgyllt silver och svarta stenar. Collier CWT, Stockholm 1889, längd ca 40 cm. Längd örhängen ca 2,5 cm, skruv. Armband, CWT, Stockholm 1893. längd ca 20 cm.
Bruksslitage. Lös länk medföljer
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.