Carrera y Carrera, armring 18K guld i form av händer med briljantslipade diamanter
Märkt Carrera y Carrera. Numrerad 239391. Mittsten briljantslipad diamant ca 0,25 ct. Sidostenar briljantslipade diamanter totalt ca 0,14 ct. Innerdiameter ca 6 cm. Vikt 21 gram.
Smärre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.