6 gafflar samt 6 knivar svensk spetsig med graverat N, längd 18-22 cm.
2 uppläggningsskedar med förgyllt blad och graverat N, 21,5 cm.
2 knivar 21 cm.
1 strösked 16 cm
1 serveringsspade 15 cm
1 såssked med förgyllning med graverat N, 17 cm
1 serveringssked med graverat dubbelmonogram 20,5 cm
1 matsked snäckmodell, med gravyr, 23 cm
Total vikt inkl rostfria blad 1019 gram.
Smärre slitage.