Ring 18K vitt och rött guld samt rund briljantslipad diamant
Diamant ca 0,17 ct, infattningen mäter 6x6x5,2 mm, storlek 17,25/54, vikt ca 3,27 gram, ringen möjligen omgjord, ringskenan i rött guld stämplad London England 1965
Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.