Svart quiltat läder, med detaljer i guldfärgad metall. En ytterficka och tre innerfickor, varav en med dragkedja. Invändig fodrad. Märkt "Chanel Made in France", samt numrerad.
Mått 35 x 25 x 10 cm.
2017.
Smärre slitage och skrapmärken. Vikveck. Några fläckar på fodret.