Ringar 3 st, 18K vitguld med briljantslipade diamanter
Två solitärer med briljantslipade diamanter, 0,42 ct + 0,17 ct enligt gravyrer. Alliansring med diamanter totalt 0,30 ct enligt gravyr. Storlekar 16-16,5/50,5-51,5. Totalvikt 7,7 gram.
Slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.