Ring 18K vitguld med en droppformad briljantslipad diamant
1.20 ct färg gul (S-T) vs2 enligt medföljande GIA report 2221104274 samt runda briljantslipade diamanter totalvikt 0.20 ct enligt gravyr, storlek 17.25/54, totalvikt 4 g. Etui medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.