Eickhorn Solingen Tyskland. Eneggad klinga med etsade jaktmotiv. Förgyllt mäsingsfäste medparerplåt. Längd 45 cm. Svart läderbalja med två mässingsbeslag.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.