18K vitguld, stämplad DELIN, Leif Delins Guldsmide AB, Malmö 2005. Mått ca 2,5 x 1,5 cm. kedja i 18K vitguld med lås i silver, längd ca 50 cm. Totalvikt 27 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.