Anna Ehrner, vas, glas, Unik, Kosta boda, singerad.
Klarglas med lila och blå vågiga räner. Slipad dekor. Signerad 1265490015 KOSTA BODA UNIQUE Anna Ehrner. Höjd 37 cm.
Smärre repor och obetygliga nagg.
Sterbhuset efter Solveig och Nils Mårheden, Vimmerby.