Väska i läder med dekor i renhorn och silvertråd. Höjd 19 cm, längd 25 cm.
Armband, 2 st, läder och silvertråd, längd 16-17 cm.
Brosch, björk, renhorn och silver, signerad. Diameter 5 cm.
Brosch, oval, graverad dekor, renhorn, silver och bjök. Höjd 5 cm.
Smärre slitage.