ERTE collier med avtagbar del som går att använda som brosch
silver, förgyllt silver samt 14K guld med runda briljantslipade diamanter och safirer samt glas, mått brosch 3.5 X 8 cm, längd 44 cm, total vikt 79 g. Broschen numrerad 37/500. Stämplade CFA. Etui från Circle Gallery medföljer.
Brukslitage
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.