BÖCKER, fem st, 1700-tal.

BÖCKER, fem st, 1700-tal.

Calender, Stockholm 1797. Horace, Paris 1784. Journal för svensk litteratur, 1798. Den Svenska Psalmboken, 1784. Fables d'Esope, 1730 med illustrationer. Skinnband.

Bruksslitage. Skador. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK