MODELLTÅGSDELAR, 19 delar, mestadels Fleischmann.

Lok 2 st, vagnar 17 st. Bl.a western pacific och union pacific. L 9-25.

Slitage. Smärre repor. Enstaka skador.

Utropspris
1 200 SEK