"Jack Londons skrifter", 7 vol halvfranska skinnband 1920-tal. "Svensk Humor under 100 år" red av Per-Erik Lindorm, 1971. "Vår Svenska stam på utländsk mark", 1952.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.