VÄSKA, "Street chic", CHRISTIAN DIOR.
Svart nylon med silverfärgade metalldetaljer. Kedja med glittrande hake samt bricka märkt "Dior". Reglerbar axelrem. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Etikettmärkt " Christian Dior PARIS" samt numrerad. 30 x 15 x 9 cm. Dustbag medföljer.
Slitage. Smärre fläckar.