VÄSKA, Christian Dior.
Nylon med silverfärgade metalldetaljer. Kedja med glittrande hake samt bricka märkt "Dior". Reglerbar axelrem. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Etikettmärkt " Christian Dior PARIS" samt numrerad.
Mått ca 30 x 15 x 9 cm.
Slitage. Smärre fläck. Smärre skador.
Inköpt i Paris.