Bestående av bland annat Volvo P1800, Saab 99, Volvo Amazon, Ford Mustang, 3 polisbilar med flera. Sex bilar med originalkartong. Längd 9-12 cm.
Slitage. Ställvis lackskador. Kartonger med smärre skador.