Olika uppsättningar med kläder och skor. 15 stycken set för Barbie, 21 set för Skipper, samt 27 stycken set för Ken. Samtliga i oöppnade originalförpackningar. Höjd 28-30 cm.
Slitage. Förpackningar med skador och veck.