Rancor Monster i Return of the Jedi originalkartong. Produktkatalog medföljer. Höjd 24 cm. Tie Interceptor i Return of the Jedi originalkartong. Kartonginserts, manual, produktkatalog samt klistermärken på ark medföljer. Längd 36 cm.
Rancor kartongen med omfattande slitage och skador. Tie Interceptor kartongen med slitage och smärre veck. Mindre skador.