Strålkastarbil med två stycken förare i massamaterial. Lös kanonvagn 88 mm. Lös strålkastare medföljer. Längd 26-32 cm. Strålkastarens höjd 11 cm.
Bägge glas på strålkastarna med spricka. Slitage. Smärre färgbortfall. Rost. Förare med skador och lagningar.