Bland annat Corgi Toys modell 440, 492 samt 448. Dinky Toys bland annat modell 533 och 147. Samtliga med originalkartonger. Längd 9,5-26,5 cm. Två kanoner från Crescent toys i originalkartonger medföljer.
Smärre slitage. Vissa bilar med senare påmålningar. Kartonger med smärre skador och vissa flärpar saknas. Smärre färgbortfall.