Nintendo "Action set" innehållande konsol, handkontroll, Zapper light gun samt manual. En handkontroll samt spel saknas. Originalkartong samt invändigt med frigolit. Europeisk version från Bergsala. Medföljande spel: Batman med originalkartong, manual samt plastskydd. Märkta SCN. Tiger-Heli med originalkartong, manual samt plastskydd. Märkta SCN. Tom&Jerry med originalkartong, manual samt plastskydd. Märkta SCN. Chp n Dale Rescue Rangers med originalkartong, manual samt plastskydd. Märkta SCN. F-15 Strike Eagle med originalkartong, manual samt plastskydd. Märkta SCN. Deja Vu med originalkartong, manual samt plastskydd. Märkta SCN. Lemmings med originalkartong, manual samt plastskydd. Märkta SCN. Mission: Impossible med originalkartong samt manual. Märkta SCN. Super Mario Bros 3 med originalkartong, manual samt plastskydd. Märkta SCN. Ett löst "Green House" Game&Watch medföljer.
Slitage. Ej funktionstestad. Kartonger med smärre skador och enstaka flärpar saknas. Två kartonger saknar frigolitbitar.