Två stycken Corgi Toys "Buck Rogers Starfighter". Längd 13 cm. Två stycken Airfix "Space:1999 Eagle Transporter" modellsatser. Längd 27 cm. Samtliga med originalkartonger.
Slitage. Kartonger med smärre skador. Flärpar nedvikta på "Buck Rogers Starfighter" kartongerna.