Nummer: 156, 303, 6624, 607, 211, 616, 213, 618, 210(2 stycken) samt 617(5 stycken). Samtliga i oöppnade originalkartonger. Samtliga med svenska prislappar och merparten med etikett "Innehåller smådelar. Rekommenderas ej till barn under 3 år". Längd 10-15 cm.
Smärre slitage. Kartonger med smärre skador och fläckar.