EINAR NORELIUS, 2 tuschteckningar, serieförlagor, Kalle Stropp, monogramsignerade, daterade -57.
Grodan Boll med räven resp Kalle Stropp med Grodan Boll, med påskrift i blyerts Kalle Stropp 1957, nr 22 resp 24, bildstorlek 17 x 12,5 cm.
Ej examinerad ur ram.