11 stycken adventure/action set i oöppnade europeiska originalförpackningar och 2 stycken i öppnade förpackningar. Bland annat spy pack, fotbollsdräkt, seglardräkt med mera. Samtliga med svenska prislappar. Höjd 30-33 cm.
Slitage och nötmärken. Tryckskador. Två förpackningar öppnade.