13 stycken adventure/action set i oöppnade europeiska originalförpackningar. Bland annat spy pack, fotbollsdräkt, seglardräkt med mera. Samtliga med svenska prislappar. Höjd 30-33 cm.
Slitage och nötmärken. Tryckskador.