VÄSKA, Christian Dior.
Fodrad väska med justerbara axelremmar. Logomönstrat tyg, detaljer i läder och "CD"-märkt metall.
Fyra ytterfickor, en dragkedsförsedd innerficka.
Etikettmärkt "Christian Dior PARIS" på numrerad etikett.
I dustbag.
Bredd 34 cm, höjd 21 cm, djup 17,5 cm.
Bruksslitage, skada i en söm.